Nahrávání

Nahrávání mluveného slova

Zajistíme profesionální mluvčí všech světových jazyků. Po samotném natočení následují úpravy zvuku (především odstranění zvukových nečistot) a celková finalizace pořízené nahrávky – mastering. Hotovou nahrávku Vám předáme na CD nebo online, popř. jiným Vámi zvoleným způsobem.

Nahrávání hudby

K dispozici máme vybavení pro současné nahrávání až do 16 stop. Nabízíme natáčení zpěvu nebo jednotlivých nástrojů a po předchozí domluvě jsme schopni nahrávat i celé kapely. Veškeré natáčení probíhá na počítači s nejmodernějším hardwarovým i programovým vybavením. Po natáčení následuje obvykle mix zvuku a nakonec mastering.

Kompletně zajistíme natáčení Vaší desky – od poskytnutí autorské hudby a napsání aranžmá přes zajištění hudebníků, kompletní natočení, mix, mastering, profesionální grafický návrh obalu až po výrobu CD.

Natáčení zvukových reklam

Zajistíme profesionální mluvčí dle Vašich požadavků. Na Vaše přání dodáme i autorskou podkresovou hudbu a celou reklamu ozvučíme, pomocí rozsáhlé databáze ruchů. Následuje úprava zvuku a kvalitní mastering, který umožní Vaší reklamě vyniknout mezi ostatními. Po dokončení Vám reklamní spot předáme v požadovaném formátu. Natáčení provádíme ve studiích na Praze 4 a 6.